Legia Warszawa wzmacnia zespół! Nowe transfery

Artykuł
Legia Warszawa
twitter/Legia Warszawa

Legia Warszawa szuka piłkarzy, którzy mogliby wzmocnić zespół przed rywalizacją o mistrzostwo Polski. Dyrektor sportowy klubu przyznał, że na celowniku mistrza Polski jest trzech zawodników.

Piłkarze Legii Warszawa wrócą do gry na boiskach 31 stycznia 2021 r., kiedy to zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Na razie jednak można obserwować tylko transfery z klubu. W ostatnim czasie z Legią pożegnali się już William Remy, Domagoj Antolić i Paweł Stolarski, a wypożyczony do Arki Gdynia został Maciej Rosołek.

Obecne są informacje o tym, że z klubem pożegna się Jose Kante, jednak Portugalczyk nie doszedł do porozumienia z chińskim Qingdao Huanghai.

Klub zapewnia, że zespół zostanie wzmocniony już niebawem, jednak transfery wymagają czasu.

twe_670

- Chcielibyśmy, żeby ci zawodnicy dołączali do nas jak najszybciej, ale zaczęliśmy dopiero okienko transferowe w Europie i dużo może się jeszcze na rynku zmienić. Zakładamy przede wszystkim jakość piłkarza, który do nas dołączy, a na razie jesteśmy cierpliwi. Na tę chwilę, na tapecie mamy trzy nazwiska, ale zobaczymy jak dalej potoczy się sytuacja - powiedział dyrektor sportowy klubu Radosław Kucharski.

 

Źródło: Legia Warszawa

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy