„Laur Niepodległości”. Uroczyste otwarcie wystawy „Gazety Polskiej”
Już 24 czerwca o godzinie 12.00 na Placu Piłsudskiego w Warszawie odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy "Laur Niepodległości". To niezwykła historia „Gazety Polskiej” z okresu międzywojennego. Zobacz spot promocyjny i odwiedź wystawę!
„Laur Niepodległości” to niezwykła opowieść o „Gazety Polskiej” - głównym organie prasowym obozu piłsudczyków. Została ona już przedstawiona w formie albumu Agnieszki Kowalczyk, teraz czas na plenerową wystawę poświęconą dziejom międzywojennego pisma. Na wystawie zaprezentowane zostaną m.in. sylwetki osób, które redagowały "Gazetę Polską" w latach 1929-1939.
Portal TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Afera, której nie kupią nawet lemingi?Ziemkiewicz o kulisach układu w Warszawie
Jak zarabiać prawie 800 tys. zł rocznie i mieć kilka etatów? Tak to robi wiceszef NIL
Szczegóły "Brudnej Gry" - dziś w "Ściśle Jawne" Piotra Nisztora