Przejdź do treści
05:39 Polska: 15. rocznica beatyfikacji ks. Jerzego Popiełuszki, duszpasterza ludzi pracy i Solidarności
22:00 Sąd Najwyższy: I Prezes SN Małgorzata Manowska stanowczo odpowiada na ataki ministra sprawiedliwości i broni konstytucyjnych kompetencji Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
20:50 Prezydent-elekt Karol Nawrocki w rozmowie z red. Danutą Holecką w Republice powiedział, że w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego powstanie specjalny departament poświęcony nowym technologiom w wojskowości
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Gdańsk II zaprasza na protest - Nie dla nielegalnej imigracji!, 8 czerwca (niedziela), g. 12, pod Radą Miasta Gdańska ul. Wały Jagiellońskie 1
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"

Kolejny znany muzyk staje w obronie Muńka Staszczyka. Sidney Polak: dobrze, że poszedł do Republiki

Źródło: Wikimedia Commons

Sidney Polak znany muzyk, kompozytor, perkusista T.Love stanął w obronie przed hejtem lewackich trolli Muńka Staszczyka, który codziennie dostaje wulgarne wpisy, tylko dlatego, że przyszedł do programu Wstajemy naszej telewizji. Po Kaziku, to kolejny muzyk który publicznie mówi stop hejterom!

Sidney Polak w rozmowie z "Faktem" powiedział wprost:

Ja w ogóle nie rozumiem tej całej zadymy wokół Muńka. Uważam, że dobrze zrobił, że tam poszedł. Przecież Republika to jest normalna telewizja informacyjna, taka jak każda inna. Nawet jeśli jest ona politycznie umocowana po przeciwnej stronie innych telewizji, to nie ma żadnego znaczenia, bo my przecież jesteśmy muzykami

– powiedział Faktowi.

Sidney Polak zwrócił uwagę na hipokryzję niektórych krytyków, wskazując na artystów, którzy w przeszłości przyjmowali pieniądze za występy na partyjnych imprezach czy wiecach.

Polak odniósł się do słów Zbigniewa Hołdysa, który podkreślał, że sam w Republice nigdy by nie wystąpił. 

"On tam by nie wystąpił, ale oni by go pewnie nie zaprosili. Zbyszek jest wyraźnie zdeklarowany politycznie. Tak jak zresztą i wielu tych, którzy podnieśli larum na Muńka" 

- podkreślił muzyk.

 

To kolejny muzyk, po Kaziku Staszewskim który staje w obronie Muńka Staszczyka przed zalewem lewackiego hejtu. 

Kazik wspiera Muńka. Mocne słowa w stronę hejterów

Muniek Staszczyk ofiarą hejtu po występie w Republice

Muniek Staszczyk w Republice – Anna Popek komentuje kontrowersje i krytykę



 

Źródło: Fakt.pl
 Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Wiadomości

Kto stanie na czele, gdy Karol Nawrocki odejdzie?

Zaszydził z Tuska: gratulacje geniuszowi, który kieruje polskim rządem

NFZ w trudnej sytuacji. Pieniędzy nie ma i...

Pożary w Kanadzie spowalniają wydobycie ropy. Ewakuacje tysięcy

Żukowska: nikt nie wie, że jest jakaś prezydencja i że Polska ją ma

Twierdził, że leczył Jana Pawła II i 54 kardynałów. Obiecywał cuda

Sąd Najwyższy USA otwiera drogę do pozwów o dyskryminację "odwrotną"

Zemsta Putina. Rosyjskie drony nad Kijowem

Przełomowe odkrycie: super-Ziemia w strefie zamieszkiwalnej gwiazdy podobnej do Słońca

Kobiety w Szwecji częściej rezygnują z wieczornych wyjść

Trump pod wrażeniem ataku Ukrainy na rosyjskie bombowce

Nawrocki „gryzł trawę” w powiatach podczas kampanii. Internauci komentują zaangażowanie kandydatów

Po przegranej Trzaskowskiego ruszył plan destabilizacji

Nowy prezydent dziękuje klubom Gazety Polskiej i widzom Republiki

Inwazja mrówek Tapinoma magnum. Kolonia i Essen pod presją

Najnowsze

Kto stanie na czele, gdy Karol Nawrocki odejdzie?

Żukowska: nikt nie wie, że jest jakaś prezydencja i że Polska ją ma

Twierdził, że leczył Jana Pawła II i 54 kardynałów. Obiecywał cuda

Sąd Najwyższy USA otwiera drogę do pozwów o dyskryminację "odwrotną"

Zemsta Putina. Rosyjskie drony nad Kijowem

Zaszydził z Tuska: gratulacje geniuszowi, który kieruje polskim rządem

NFZ w trudnej sytuacji. Pieniędzy nie ma i...

Pożary w Kanadzie spowalniają wydobycie ropy. Ewakuacje tysięcy