Kołobrzeg: trwają poszukiwania mężczyzny. Zostawił ubrania na brzegu plaży
Trwają poszukiwania mężczyzny w Kołobrzegu. W akcji biorą udział policjanci oraz Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa.
Mężczyzna zostawił na plaży ubrania, które leżą tam prawdopodobnie od środy. Wśród ubrań znajdują się koszula, spodnie, buty oraz skarpety.
Służby podejrzewają, że mężczyzna wszedł do morza, ponieważ chciał morsować.
RMF FM
Komentarze
Najnowsze
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”