Kołobrzeg: trwają poszukiwania mężczyzny. Zostawił ubrania na brzegu plaży
Trwają poszukiwania mężczyzny w Kołobrzegu. W akcji biorą udział policjanci oraz Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa.
Mężczyzna zostawił na plaży ubrania, które leżą tam prawdopodobnie od środy. Wśród ubrań znajdują się koszula, spodnie, buty oraz skarpety.
Służby podejrzewają, że mężczyzna wszedł do morza, ponieważ chciał morsować.
RMF FM
Komentarze
Najnowsze
Rozpoczęły się wybory, które mogą zmienić los francuskiego terytorium
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada