Kolejne dostawy szczepionek. Dane dotyczące ilości preparatów w kraju

W ostatnim tygodniu do punktów szczepień dostarczono 1 104 610 szczepionek. Powiększenie dostaw od producentów pozwoliło na poszerzenie skali dystrybucji.
- Zwiększone dostawy producentów pozwoliły nam na poszerzenie skali dystrybucji. To już ponad milion dawek tygodniowo! - oświadczyła Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych.
???? Zwiększone dostawy producentów pozwoliły nam na poszerzenie skali dystrybucji. To już ponad milion dawek tygodniowo! #NarodowyProgramSzczepien @michaldworczyk @MZ_GOV_PL @NFZ_Centrala pic.twitter.com/RQ8soR9Pur
— Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych (@RARS_GOV_PL) April 9, 2021
RARS poinformowała, że dostarczyła w tym tygodniu 1 104 610 szczepionek do punktów szczepień.
Dodatkowo w środę powinna przyjechać do Polski dostawa 120 tys. sztuk szczepionek firmy Johnson&Johnson.
Dane resortu zdrowia świadczą o tym, że pierwszą dawkę przyjęło ponad 5,1 mln osób. Natomiast dwie około 2,1 mln osób.
ℹ Wykonaliśmy 7 263 426 szczepień
— #SzczepimySię (@szczepimysie) April 9, 2021
1️⃣ dawką wykonano 5 167 241 szczepień
2️⃣ dawką wykonano 2 096 185 szczepień
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w naszym serwisie ⤵️https://t.co/5vH2ASJ0Ce pic.twitter.com/tvuDI0eeqJ
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
Polskie szachistki liderkami przed ostatnią rundą DME! Historyczny medal już pewny, złoto na wyciągnięcie ręki
Będzie pakt senacki między PiS a Konfederacją? Bogucki o roli prezydenta Nawrockiego: jest patronem środowisk konserwatywnych
Najnowsze

Dwie osoby zginęły po rozbiciu się samolotu na autostradzie

TRZEBA ZOBACZYĆ!
Prezydent ma pomysł na działania Żurka? "W najbliższych tygodniach..."

Polskie szachistki liderkami przed ostatnią rundą DME! Historyczny medal już pewny, złoto na wyciągnięcie ręki
