Iga Świątek została objęta patronatem przez PZU. Pomoc dla polskiej tenisistki

Artykuł
Iga Świątek
gettyimages

PZU objął patronatem Igę Świątek. Pierwszą w historii polską tenisistkę, która wygrała wielkoszlemowy turniej French Open.

– Trudno jest być wszędzie i zadbać o wszystko. Od sportowego rozwoju, przez sprawy organizacyjne po finansowe bezpieczeństwo. Mam nadzieję, że wsparcie solidnego partnera, jakim jest PZU, będzie dla Igi swoistą polisą, która zapewni jej spokój i stabilizację pozwalające całkowicie skoncentrować się na grze. Wtedy, łącząc swój talent z pracowitością, będzie nie do zatrzymania – powiedziała dr hab. Beata Kozłowska-Chyła, prezes PZU.

PZU będzie towarzyszyć zawodniczce przez najbliższe trzy lata. Zagra z logo PZU.

– Jestem szczęśliwa, że mam wsparcie tak poważnej firmy jak PZU. Dzięki temu będę mogła skupić się na pracy na korcie, by dostarczyć kibicom wielu wspaniałych sportowych emocji. Za tydzień zagram w wielkoszlemowym turnieju Australian Open i już czuję wsparcie fanów z Polski – mówi Iga Świątek.

tany_670.

Iga Świątek to najlepsza polska tenisistka. Po spektakularnym zwycięstwie, jakie odniosła jesienią na paryskich kortach Rolanda Garrosa, awansowała na 17. miejsce w klasyfikacji najlepszych rakiet świata.

Po raz pierwszy Iga Świątek wystąpi w stroju z logo PZU na australijskim korcie już 1 lutego, podczas turnieju WTA500. Przez najbliższe trzy lata tenisistka będzie reprezentować PZU podczas meczy Wielkiego Szlema i WTA Tour oraz Igrzysk Olimpijskich, zwiększając na świecie rozpoznawalność polskiego ubezpieczyciela.

Grupa PZU to największa instytucja finansowa w Europie Środkowo-Wschodniej; cieszy się zaufaniem ponad 22 mln klientów w pięciu krajach. Na czele Grupy stoi PZU, polska firma ubezpieczeniowa, której tradycje sięgają początków XIX wieku.

Źródło: PZU

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy