Flaga, która robi wrażenie. Kibice pokazali swoją siłę!

Artykuł
Swoje zdjęcia nadesłali kibice z całego kraju
informacja prasowa

Największa w Polsce biało-czerwona flaga kibiców została już ukończona. Można ją podziwiać do końca lipca w samym centrum Warszawy na fasadzie Dworca Centralnego od strony Al. Jana Pawła II.

Flaga jest wyjątkowym symbolem, ponieważ znajdują się na nim prawdziwi kibice wśród których możemy znaleźć m.in. znane osobistości ze świata sportu, kultury, biznesu i administracji. Jej łączna powierzchnia wynosi 420 m².

img_1197_670.

Totalizator Sportowy od początku czerwca zapraszał wszystkich internautów do udziału w akcji „Bądź częścią flagi” zachęcającej do nadsyłania zdjęć, które już zostały zamieszczone na największej w Polsce biało-czerwonej fladze kibiców, której łączna powierzchnia wynosi aż 420 m.

Projekt jest kolejnym wyjątkowym działaniem firmy z okazji trwającego Jubileuszu 65-lecia.

To nie jedyna aktywność największego mecenasa sportu i kultury  w Polsce związana z zachęcaniem do wspólnego kibicowania. Firma rozdała niedawno milion biało-czerwonych flag, które były do odebrania w punktach LOTTO. Rok 2021 jest ważny dla polskiego sportu, dlatego wznieśmy flagi i wspierajmy naszych sportowców podczas Euro 2020 oraz Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

 

Źródło: informacja prasowa

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy