Euro 2020. Takiej reakcji po wygranej jeszcze nie było. Austria przekroczyła swoje granice?

Kapitan Austrii David Alaba chwycił swojego kolegę, aby się uspokoił

Niedzielny pojedynek Austrii z Macedonią Płn. dostarczył kibicom wiele emocji. Po 90 minutach na tablicy widniał wynik 3-1. Dzięki temu Austria odniosła pierwsze zwycięstwo na piłkarskich mistrzostwach Europy w swojej historii. Największa uwaga podczas celebracji ostatniego gola skupiła się na jednym z graczy.

Marko Arnautović niemal godzinę meczu Austria–Macedonia Północna (3:1) w grupie C na Euro 2020 spędził na ławce rezerwowych. Kiedy wszedł, to 30 minut później wpisał się na listę strzelców. Po strzelonej bramce mocno gestykulował i wykrzykiwał.

Serbski serwis Informer pisze, że Arnautović miał przed strzeleniem bramki ucierpieć po starciu z Egzonem Bejtulaiem. Dziennikarze tego serwisu odczytali, że Austriak miał powiedzieć: "P.....ę twoją matkę". Jeżeli okaże się to prawdą, to 31-latka może spotkać kara.

banner_euro_750x200_00237_670_11

Źródło: sport.onet.pl