Euro 2020. Sakiewicz, Kuźmiuk, Czarnecki: Polacy wygrają

Artykuł
Komentatorzy obstawiają zwycięstwo Polaków
Fot. PZPN

Dzisiaj w Sankt Petersburgu o godzinie 18:00 odbędzie się pierwszy mecz w Euro 2020 naszej reprezentacji. Polacy zmierzą się na boisku z drużyną Słowacji i są uważani za faworyta tego meczu. Jak twierdzą nasi komentatorzy, Polacy wygrają ten mecz.

- Słowacja będzie chciała wygrać, są uważani za słabszych i od pierwszych minut będą chcieli wykorzystać błędy naszych zawodników. Ten mecz jest sprawdzianem i testem dla trenera, po zmianie. Jest to niezgrany zespół, bo w innym składzie (przez zmiany Milika i Piątka), ale jest potencjał w zawodnikach. Wygramy 3:1 – twierdzi Tomasz Sakiewicz.

Podobne zdanie ma Witold Czarnecki. – Jeśli drużyna pokaże, że ma ząb to wygra. Mecz się wygrywa z dobrze ustawioną drużyną – trzeba myśleć i realizować strategię trenera. Jestem przekonany, że wygrają 2:0. Muszą grać – powiedział.

Zbigniew Kużmiuk dodaje, że zawodnicy są na wysokim poziomie, grają w zagranicznych ligach, mają umiejętności piłkarskie. Powinniśmy wygrać 2:1. Nie ma słabych drużyn, mówią, że w dzisiejszym meczu jesteśmy faworytem. Trzeba pchnąć ducha zespołowości i walki w zespół.

 banner_euro_750x200_v2_00237_670_03_670

Źródło: Portal TVRepublika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy