Deklaracja programowa Zjednoczonej Prawicy. Kaczyński: Wierzę, że będzie to szeroki program
Liderzy Zjednoczonej Prawicy podpisali w sobotę deklarację programową Polski Ład. „Tu jest pięć podpisów. Ja wierzę, że niedługo będzie więcej, że to będzie naprawdę szeroki program” - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Podczas prezentacji Polskiego Ładu, który jest nowym programem społeczno-gospodarczego na okres pocovidowy, prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Elżbieta Witek oraz wicepremier Jarosław Gowin i minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro podpisali deklarację programową.
- Bardzo, bardzo się cieszę, bardzo, bardzo dziękuje. Dziękuje naszym koalicjantom. Tu jest pięć podpisów. Ja wierzę, że niedługo będzie więcej, że to będzie naprawdę szeroki program, program Zjednoczonej Prawicy, ale coraz bogatszej, coraz mocniejszej. Dziękuje bardzo — powiedział prezes PiS, prezentując podpisaną deklarację.
Najnowsze
Pejo o decyzji prezydenta: Koniec z zamiataniem Wołynia pod dywan
Przełom w brytyjskiej polityce. Keir Starmer zapowiedział rezygnację
SPRAWDŹ TO!
Tusk czy władze szpitala? Polacy wskazali odpowiedzialnych za głośną aferę