CNN chce zablokować Fox News. Wzrost cenzury

Artykuł
Fox News
pexels.com

CNN ogłosiło, że pracuje nad usunięciem kanału Fox News z anteny i wyeliminowaniem tej firmy z rynku. Wielu Demokratów, w tym urzędników, popiera te działania.

- W piątek rano CNN ogłosiło, że pracuje nad usunięciem kanału Fox News z anteny i wyeliminowaniem tej firmy z rynku. Wielu prominentnych Demokratów, w tym urzędników, popiera te działania. Pracownicy CNN skontaktowali się już z sześcioma głównymi operatorami telewizji kablowej w tym kraju, którzy przenoszą nasz sygnał do waszych domów. Naciskali na nich, aby odrzucili Fox News - stwierdził dziennikarz Fox News Tucker Carlson.

- Niektórzy pracownicy CNN kontaktowali się już z sześcioma głównymi operatorami telewizji kablowej w tym kraju, którzy przenoszą nasz sygnał do waszych domów. Naciskali na nich, aby odrzucili Fox News - dodał Tucker Carlson.

px

- Pod jakim pretekstem, możecie zapytać? Pod takim, że ten program, chodzi o program prezentera pt. "Tucker Carlson Tonight" i inne na tym kanale są bezpośrednio odpowiedzialne za akty przemocy w Kapitolu w tym tygodniu - oznajmił.

CNN ogłosiła, że "nadszedł czas, aby nadawcy telewizyjni stanęli przed pytaniami dotyczącymi udostępniania swoich platform nieuczciwym firmom, które czerpią zyski z dezinformacji i teorii spiskowych".

Wśród ekspertów pojawiają się pytania o kwestie związane z konkurencyjnością i prawem do wolności słowa.

Źródło: Fox News

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy