Trump vs Biden. Trwa liczenie głosów. Co na to amerykańskie media?
Liczenie głosów w USA trwa do tej pory. W kilku stanach wciąż nie wyłoniono zwycięscy wyborów prezydenckich. Nie tylko Amerykanie, ale i cały świat z niecierpliwością czeka na ogłoszenie wyników.
Jak komentują to amerykańskie media?
Jak informuje CNN, Joe Biden jest bliski osiągnięcia wymaganych 270 głosów elektorskich.
- Liczenie głosów jednak wciąż trwa w kluczowych stanach. Prezydent Trump za wszelką cenę próbuje sobie zapewnić zwycięstwo w wyborach. Biden wezwał jednak do cierpliwości podczas liczenia głosów.
Jak podaje Fox News, Donald Trump złożył już pozwy do sądów w Pensylwanii, Michigan, Georgii i Nevadzie, gdzie pozornie dochodzi do zwycięstwa Bidena.
Fox News komentował marzenie Demokratów o wygranej w Teksasie, który ku zaskoczeniu wielu został zdominowany przez zwolenników partii Republikańskiej.
Przewidywał równy podział w Senacie przedstawicieli Demokratów i Republikanów. Czy to się ziści, okaże się wraz z wynikami wyborów w Karolinie Północnej i Georgii.
Najnowsze
Łódź uczci 86. urodziny Ringo Starra. Będzie parada i największe hity The Beatles
Zbigniew Bogucki na liście „wrogów Ukrainy”. Poszło o te słowa
Bezczelność. Niemcy chcą się przedstawić jako główna ofiara II wojny światowej!
Oficjalnie: PZKosz przedłużył kontrakt z Miliciciem
Szef MON-u zapewnia o bezpieczeństwie Polski. Błaszczak krytykuje oddanie pocisków Ukrainie
Przydacz: Tusk wykorzystuje temat Rosji do odwracania uwagi. "Prezydent nie został poinformowany o żadnym bezpośrednim zagrożeniu"