Bydło na torach. Dwie krowy pod kołami pociągu
Pod kołami pociągu w Bierutowie zostały uwięzione dwie krowy. Pociąg potrącił je ostatniej nocy.
Dzisiejszej nocy, około godz. 23:30 do Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy wpłynęło zgłoszenie o wypadku na torowisku w pobliżu przejazdu kolejowego na ulicy Namysłowskiej Bierutowie. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG Oleśnica, JRG Syców oraz OSP KSRG Bierutów.
Poszkodowane zwierzęta znajdowały się pod kołami składu pasażerskiego. Nikt z podróżujących pociągiem nie odniósł obrażeń. Zwierzęta prawdopodobnie miały połamane nogi. Na miejsce
Na czas działań służb ruch kolejowy został częściowo zablokowany. Na miejsce wezwano weterynarza.
Najnowsze
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!