Bił pięścią po twarzy i przewrócił strażnika Jasnej Góry. Poszukuje go częstochowska policja
45-latek bił i szarpał pracownika Straży Jasnogórskiej. Poszło o maseczkę. Komisariat I Policji w Częstochowie prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa, do którego doszło 19 marca 2021 roku na terenie Klasztoru.
Policja opublikowała wizerunek mężczyzny w wieku około 45 lat, który szarpał i bił pracownika Straży Jasnogórskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna w wieku około 45 lat na terenie Jasnej Góry nie zakrywał nosa i ust. Gdy pracownik Straży Jasnogórskiej zwrócił mu uwagę i poprosił, by opuścił miejsce kultu religijnego, ten kilkukrotnie uderzył go pięścią w twarz, a potem szarpiąc, przewrócił na ziemię.
Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt z Komisariatem I Policji w Częstochowie przy ulicy Popiełuszki 5, telefon 47 85 811 51 lub 997.
Rysopis sprawcy: wiek około 45 lat, wzrost około 190 cm, twarz okrągła bez zarostu, w chwili zdarzenia ubrany był w niebieskie spodnie jeansowe i czarną kurtkę.
Najnowsze
TRUMP DAJE ULTIMATUM! „Dzień elektrowni i mostów” w Iranie. Czy czeka nas III Wojna Światowa?
Śliwka: Konkurencja Giertycha to mdlenie na czas
Polacy boją się wzrostu cen na stacjach paliw. Większość chce TEGO od rządu [SONDAŻ]