Żołnierz marines z powstańczą kotwicą. Internet reaguje na zdjęcie ambasady USA
"Pamiętamy!" – napisała na Twitterze ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie, dołączając zdjęcie amerykańskiego żołnierza trzymającego kotwicę – symbol Polski Walczącej.
Dziś jest 73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętamy! Na zdjęciu Staff Sergeant Leonard @USMC trzyma Znak Polski Walczącej. pic.twitter.com/qzumIZJjT3
— US Embassy Warsaw (@USEmbassyWarsaw) 1 sierpnia 2017
Twitter/@USEmbassyWarsaw
Komentarze
Najnowsze
Bąkiewicz: wydarzenia z Berlina trafią do prokuratury niemieckiej i polskiej
Tusk kopiuje argumenty niemieckiego publicysty? Chodzi o spór o Ukrainę i UPA
Kamiński zwraca Ukrainie odznaczenia. Mocne słowa o Wołyniu i polityce Kijowa