Znana polska wokalistka szerzy teorie spiskowe. Edyta Górniak o koronawirusie: Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić!

Artykuł
Youtube/Voicer

Diwa polskiej piosenki pojawiła się w telewizji internetowej kontrowersyjnego prawicowego youtubera Marcina Roli. Edyta Górniak w programie Roli dała się poznać jako "koronosceptyczka".

Nie zabrakło szerzenia teorii spiskowych o "liderach światowych" i "ludziach świadomych". Edyta Górniak poczyniła także jednoznaczną deklarację w kwestii szczepień ochronnych. 

W ocenie artystki, „strach rozprzestrzenia się szybciej niż jakikolwiek wirus”, paraliżując „świadomość i rozsądek”.

– Teraz należy promować zdrowie, czego się nie robi. Mam wrażenie, że zabroniono nam żyć zdrowo- stwierdziła. Zdaniem gwiazdy, wybuch pandemii to nie przypadek i „zdecydowanie ktoś za ty stoi”. Kto? W ocenie Edyty Górniak, są to „globaliści”.

– Nie chciałabym powiedzieć wszystkiego, co myślę, bo mogłabym pogrążyć ludzi w jeszcze większym smutku. Ludzie świadomi są zagrożeniem dla liderów światowych. Lepiej mieć masę ludzi, którzy wykonają polecenia. Takim ludziom łatwiej jest dyktować warunki życia- powiedziała diwa polskiej piosenki.

Artystka zadeklarowała się także jako przeciwniczka szczepień. Według Edyty Górniak, epidemia ma doprowadzić do tego, aby ludzie godzili się na obowiązkowe szczepienia.

– Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm- podkreśliła.

Cóż, tak to się właśnie kończy, kiedy artyści i celebryci stają się "ekspertami", którzy muszą wypowiedzieć się na każdy temat. A gdy do tego wszystkiego jeszcze u Roli... 

 

Źródło: Youtube

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy