Ziemkiewicz w swoim stylu tłumaczy, dlaczego Macron przyjechał do Polski! ZOBACZ
Rafał Ziemkiewicz podzielił się w internecie własną teorią na temat przyczyn wizyty prezydenta Francji Emmanuela Macrona w Polsce.
"A wiecie dlaczego Macron przyjechał do Polski i po trzech latach sztorcowania nas po timmermansowemu zmienia ton? Bo jego spece powiedzieli mu, że PiS będzie rządził jeszcze długo. A skąd to wiedzą? Podejrzewam, że posłuchali kandydatki opozycji i zobaczyli nowego szefa PO" – uważa Ziemkiewicz.
A wiecie dlaczego Macron przyjechał do Polski i po trzech latach sztorcowania nas po timmermansowemu zmienia ton? Bo jego spece powiedzieli mu, że PiS będzie rządził jeszcze długo. A skąd to wiedzą? Podejrzewam, że posłuchali kandydatki opozycji i zobaczyli nowego szefa PO
— Rafał A. Ziemkiewicz (@R_A_Ziemkiewicz) February 4, 2020
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Trump: CNN musi zostać sprzedany. Rozprzestrzeniają truciznę
"Będą stawiać zarzuty za nielubienie Tuska?!". Andruszkiewicz przestrzega przed cenzurą rządu 13 grudnia
Moskal o skandalicznej sytuacji z udziałem byłego prezesa PKP Cargo. „Manipulacja ceną akcji”