Zgubiona koperta z pieniędzmi od taty. Prezent wrócił do chłopca
Pieniądze w kopercie z podpisem "Mateusz z okazji Świąt Wielkanocnych 2021 300 zł - 28.03.2021 TATA", które przypadkowy znalazca 19 kwietnia przyniósł do komisariatu policji w Słupsku, wróciły do adresata.
Dzielnicowy z Komisariatu I Policji w Słupsku przekazał pieniądze w kopercie opisanej: ”MATEUSZ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2021 300 ZŁ -28.03.2021 TATA”. Po odbiór jak się okazało zgubionej przesyłki przez syna, stawiła się jego mama. O tym, że policjanci szukają właściciela prezentu świątecznego, poinformowali ją bliscy, którzy zobaczyli te informacje w Internecie.
Pani Wioletta okazała dokumenty świadczące o tym, że koperta należy do jej 13-letniego syna i opowiedziała o okolicznościach utraty pieniędzy. Kolejno dzielnicowy skontaktował się z ojcem chłopca, który potwierdził nadanie przesyłki. Pan Marek jednocześnie wyraził swoją wdzięczność dla znalazcy i podziękował policjantom za zaangażowanie w tę sprawę.
Najnowsze
Tusk o „nieszczęsnej decyzji” Zełenskiego: oczekujemy od Ukrainy pierwszego kroku
Awaria sieci trakcyjnej na linii otwockiej. To wpływa na ruch pociągów
250-lecie niepodległości USA - relacja prosto z Ameryki