Żenujące zachowanie posłów Nowoczesnej na Zgromadzeniu Narodowym [WIDEO]
W piątek na dziedzińcu Zamku Królewskiego rozpoczęto obrady Zgromadzenia Narodowego, które ma uczcić 550-lecie polskiego parlamentaryzmu i 100-lecie odzyskania niepodległości. W czasie powitania prezydenta oraz premiera posłowie Nowoczesnej postanowili się wznieść na wyżyny żenady i ostentacyjnie opuścili Zgromadzenia Narodowe.
Skandaliczne zachowanie polityków Nowoczesnej skomentował na Twitterze Adam Andruszkiewicz:
– W czasie powitania Prezydenta i Premiera RP, posłowie Nowoczesnej na oczach zagranicznych gości i mediów, ostentacyjnie opuścili Zgromadzenia Narodowe. Jesteście żenującymi marionetkami wrogów naszej kochanej Ojczyzny. Idźcie sobie do Bundestagu! - napisał.
W czasie powitania Prezydenta i Premiera RP, posłowie Nowoczesnej na oczach zagranicznych gości i mediów, ostentacyjnie opuścili Zgromadzenia Narodowe. Jesteście żenującymi marionetkami wrogów naszej kochanej Ojczyzny. Idźcie sobie do Bundestagu! pic.twitter.com/67TQXFYBke
— Adam Andruszkiewicz (@Andruszkiewicz1) 13 lipca 2018
Najnowsze
Dyrektor szpitala: nie wszyscy lekarze będą chcieli pracować za ustaloną stawkę
Agnieszka Grzelak porównała influencerów do lekarzy. "Nawet my nie wiemy, ile żyć mogłyśmy uratować"
Mają prawie 150 lat i przestają istnieć. Zwolnienia grupowe w Metalurgii w Radomsku