Zakończyła się Szczecińska Majówka Tenisowa. Miejscem zmagań była Polmotor Arena
- Jest to turniej przeznaczony dla dużych i małych, czyli grają i dorośli, i dzieci - mówił Andrzej Czyż, prezes Szczecińskiego Klubu Tenisowego.
Amatorzy zagrali w debla na kortach tenisowych. Miejscem zmagań była Polmotor Arena przy Alei Wojska Polskiego.
- Gramy debla w tenisa. Na razie idzie nam dobrze. Wygrałam z Kasią, a teraz przegrałyśmy. Zdarza się - mówili uczestnicy.
A turnieju wzięło udział 60 osób w różnym wieku.
A turnieju wzięło udział 60 osób w różnym wieku.
Radio Szczecin
Komentarze
Najnowsze
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"
Karambol na S3. Cztery auta zderzyły się pod Pyrzycami, droga w kierunku Szczecina zablokowana