Zabytkowe eksponaty zniknęły z Pałacu Prezydenckiego. Jest doniesienie do prokuratury
Prokuratura zajmie się sprawą trzech eksponatów, które zaginęły z Pałacu Prezydenckiego za kadencji Bronisława Komorowskiego. Doniesienie w tej sprawie Kancelaria Prezydenta złożyła dziś w prokuraturze.
Chodzi o trzy eksponaty. Wśród nich XIX-wieczne dzieło Romana Kochanowskiego "Gęsiarka" , które - jak ujawnił portal niezalezna.pl - zostało sprzedane na aukcji za 10 tys. zł oraz obraz "Bydło na pastwisku".
CZYTAJ TAKŻE:
Po kadencji Komorowskiego z Pałacu Prezydenckiego zniknęły dwa zabytkowe obrazy i rzeźba
radio zet
Komentarze
Najnowsze
Śląskie: 300 interwencji strażaków dotyczących tlenku węgla, uwaga na upały
"Czy Polacy są gotowi na ukraińskie drony latające nad ich miastami?". Jawne groźby w ukraińskiej telewizji
Armagedon na kolei. Kmita alarmuje o gigantycznych opóźnieniach