„Zabrakło jednego głosu”. Bartłomiej Wróblewski podziękował wszystkim, którzy go wspierali
Wybór nowego Rzecznika Praw Obywatelskich to sprawa ważna dla tysięcy Polaków. Szkoda, że nie udało się przekonać opozycji do kompromisu – napisał kandydat na RPO Bartłomiej Wróblewski na swoim koncie na Facebooku.
Wróblewski w swoim wpisie podziękował wszystkim, którzy go wspierali. Docenił także tych senatorów opozycji, którzy chcieli się z nim spotkać i rozmawiać.
- Zabrakło jednego głosu. Mój kurs się nie zmienia: w sprawach zasadniczych konserwatywnych i wolnościowych — bronić praw, w polityce — budować mosty — podkreślił Wróblewski.
Facebook/Bartłomiej Wróblewski
Komentarze
Najnowsze
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!