Zabawne... Czarzasty, który był w PZPR mówi o Bogu. Zrobi wszystko by wrócić do polityki?

Artykuł

Oderwanie od polityki szkodzi na zdrowy rozsądek? Włodzimierz Czarzasty, były członek PZPR, a obecnie przewodniczący SLD jest tego najlepszym przykładem. Polityk co i rusz grozi politykom PiS-u więzieniem, policją, a teraz w swoich słowach odwołał się do... boskiej sprawiedliwości.

Szef SLD jakiś czas temu zasłynął taką oto wypowiedzią...

– Przyjdzie czas, przyjdzie nowa władza i wsadzi połowę obecnie rządzących do więzienia, a tych których nie można będzie wsadzić do więzienia, postawi przed Trybunałem Stanu, co skończy się tym, że nigdy w życiu do polityki nie wrócą – powiedział w Polsat News.

Teraz były członek PZPR postanowił przekazać kolejne błyskotliwe uwagi ponownie w tej samej telewizji. Swoją wypowiedź skierował do Karola Karskiego, europosła PiS, który również był w studiu:

– Policja przyjdzie po Pana Prezydenta Dudę. Doprowadzi go pod Trybunału Stanu. I nikt się wtedy nie zdziwi. I żeby miał Pan jasność, jak będę miał na to wpływ, to to zrobię. Po prostu wyślemy po was policję za to, że pomimo obietnicy na Boga, którą składacie, że będziecie wiernie służyli konstytucji i jej nie łamali, robicie te świństwa codziennie.

Źródło: niezalezna.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy