ZA GORĄCO? To już koniec lata. Niebawem pierwszy śnieg! ZOBACZ
Narzekaliśmy na wysokie temperatury, ale najwidoczniej lato dobiega końca. Jak informują meteorolodzy już w czwartek do Europy dotrą pierwsze opady śniegu!
Pierwszy śnieg w Europie po rekordowo upalnym lecie pojawi się w czwartek w Alpach na wysokości dwóch tysięcy metrów. To efekt napływu chłodnego powietrza pochodzenia arktycznego.
Pogoda w Polsce na początku września uległa załamaniu.
Serwis tatromaniak.pl na początku tygodnia ostrzegał turystów przed mrozem i opadami śniegu w Tatrach. Pierwszy drastyczny spadek temperatury w górach odnotowano w nocy z wtorku na środę. Na Kasprowym Wierchu termometry pokazały 1 stopień.
Pogoda w Europie jest kształtowana przez niż znajdujący się nad Wielką Brytanią, Morzem Północnym i częściowo nad Skandynawią.
Najnowsze
Czy Trzaskowski zastrasza stowarzyszenie za zbiórkę podpisów o referendum w Warszawie?
Rosjanie polują na cywilów w Chersoniu. Zełenski udostępnia nagranie
Petycja do Prezydenta ws. obrony życia poczętego. Ordo Iuris apeluje o reakcję na działania resortu zdrowia