Wtorkowe popołudnie i wieczór z Telewizją Republika. Spędź go razem z nami!
Witold Waszczykowski, prof. Kazimierz Kik, czy wiceminister Waldemar Buda to tylko część osób, które wystąpią dziś na antenie Telewizji Republika.
Popołudniowe pasmo rozpoczniemy o 15.20 programem "Republika Po Południu", który poprowadzi Magdalena Bałkowiec. Pierwszym gościem będzie wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda.
W drugiej części programu wystąpią natomiast Marcin Makowski z Wirtualnej Polski oraz dr Krzysztof Karnkowski, socjolog.
Z kolei o 17.15 w programie "Wolne Głosy" Marcin Bąk zaprasza na swoją rozmowę z prof. Kazimierzem Kikiem, politologiem oraz prof. Jackiem Reginą-Zacharskim z Uniwersytetu Łódzkiego.
W nowym programie "Wolna Białoruś" głos zabierze były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.
Popołudnie zakończymy "Dziennikarskim Pokerem" i rozmową Tomasza Sakiewicza z Krzysztofem Sobolewskim.
A już o 20:00 wieczorna rozmowa "W Punkt"
Serdecznie zapraszamy! Zostańcie z Telewizją Republika.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Prezydent zwołał posiedzenie RBN. Wśród tematów sprawa Czarzastego
SPRAWDŹ TO!
Tusk zapowiedział powołanie zespołu badającego aferę Epsteina. Jaki jest tego realny cel?
7. rocznica śmierci śp. premiera Jana Olszewskiego. Poznaliśmy program uroczystości