Wniosek o wpisanie do rejestru lub spisu wyborców. Zagórski apeluje: to nie jest ostatni krok! ZOBACZ

Artykuł
Telewizja Republika

Gościem red. Tomasza Sakiewicza na antenie Telewizji Republika był Marek Zagórski, minister cyfryzacji. Telewizja Republika gościła Zagórskiego w specjalnym studio podczas Kongresu 590, który odbywa się w Jasionce k. Rzeszowa.

Kongres 590 w Jasionce koło Rzeszowa to kluczowe wydarzenie ekonomiczne w kraju. Eksperci, pod patronatem prezydenta i premiera, dyskutują o wyzwaniach, które stoją przed Polską. 

W którą stronę powinna podążać polska gospodarka? Jak dbać o środowisko w zgodzie z rozwojem biznesu? O tym między innymi rozmawiają uczestnicy i goście Kongresu 590. 

W specjalnym studio Telewizji Republika podczas Kongresu gościem red. Sakiewicz był Marek Zagórski.

– Polacy nabrali zaufania do usług oferowanych przez państwo. (…) Mamy bardzo duży przyrost użytkowników profilu zaufanego – mówił nam Zagórski,

– Wiele osób korzysta z dzisiaj z bardzo prostej usługi polegającej się na dopisaniu online albo do rejestru wyborców albo do spisu wyborców. (…) Złożonych wniosków drogą elektroniczną jest coraz więcej – dodał.

Nadmienił, że złożenie takiego wniosku nie jest ostatnim krokiem. – Ostatnim krokiem jest decyzja wydana przez urząd. Sprawdzajmy, czy urząd wydał tę decyzję – podkreślił.

ZACHĘCAMY DO WYSŁUCHANIA CAŁEJ ROZMOWY: 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy