Włoska mafia wydała wyrok śmierci na... psa tropiącego narkotyki
Włoskie media poinformowały, że sfrustrowana sytuacją włoska mafia Komorra, wydała wyrok na psa tropiącego „Pocho” służącego w policji w Neapolu. Dzięki zdolnościom czworonoga, przejęte zostały już ponad dwie tony narkotyków.
Pocho, to pies rasy Jack Russel Terrier. Neapolitańska mafia wzięła go na celownik, gdyż niezawodny węch czworonoga raz po raz sprawia, że tracą oni narkotyki. Pocho, jest szczególnie pilnowany przez funkcjonariuszy z wydziału do walki z narkotykami komendy policji w Neapolu.
Według dziennika "La Stampa" kamorra wyznaczyła za niego nagrodę i podejmuje próby, by go wyeliminować. Odkryto próby otrucie psa zatrutym jedzeniem.
Media informują, że mafiosi podejmują różne starania by psa zmylić, np. trzymając w magazynach z narkotykami suczki, które miałyby odwrócić uwagę Pocho od narkotyków. Pocho nie reaguje jednak na żadne inne bodźce, jest skoncentrowany na swoim zadaniu i je wyłącznie to, co daje mu policyjny opiekun.
La Camorra condanna a morte Pocho, il cane anti-droga dal fiuto infallibile @fulviocerutti https://t.co/TL5fTj6GFY
— La Stampa (@LaStampa) 28 października 2018
Ostatni sukces ostatnio koło Salerno 30 kilogramów czystej kokainy, a także narkotyki ukryte w... butelce na mleko dla niemowlęcia.
Za rok Pocho przejdzie na "emeryturę".
Taglia della camorra sul Pocho: il cane antidroga dal fiuto eccezionale - Video https://t.co/jSJHrkFTTO pic.twitter.com/OYeCIgQSGI
— Corriere della Sera (@Corriere) 29 października 2018
Polecamy Życzyn. Akt dywersji
Wiadomości
Kilkadziesiąt godzin po wysadzeniu torów Tusk zapowiada posiedzenie Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego
Internauci punktują wypowiedzi Gawkowskiego po zniszczeniu torów pod Życzynem: "Oni nawet nie komunikują się między sobą w rządzie"
Tomasz Sakiewicz o tłumaczeniach ministrów Tuska ws. aktów dywersji: "Puszczali pociągi po wysadzonym torze i nie sprawdzili co na nim się dzieje"
Debata Pracodawcy Godnego Zaufania: Wzrost wynagrodzeń tak, ale w powiązaniu z rozwojem gospodarki
Artykuł sponsorowany
Karczewski w Republice: Premier zniknął w chwili kryzysu. Chaos, sprzeczne komunikaty i cisza ze strony państwa
Najnowsze
Leon XIV: patrzeć na chorego tak, jak patrzy Bóg
Wojewoda lubelski nie poniesie kary za zdjęcie krzyża w urzędzie
Internauci punktują wypowiedzi Gawkowskiego po zniszczeniu torów pod Życzynem: "Oni nawet nie komunikują się między sobą w rządzie"