Władze Madrytu mają nieproszonych gości. W mieście pojawiły się szczury
Władze Madrytu walczą z gwałtownym wzrostem populacji wielkich szczurów.
Zwierzęta zachowują się agresywnie wobec psów i kotów. Szczury często spotykane są w parkach i ogrodach, ale mogą przedostawać się także do budynków mieszkalnych
Problem z gryzoniami pojawił się zwłaszcza na najbardziej ruchliwej stacji madryckich pociągów podmiejskich, Mendez Alvaro. Szczury wspinały się na drzewa i balustrady w pobliżu stacji. Podróżni byli przerażeni
RMF FM/PAP
Komentarze
Najnowsze
Rozpoczęły się wybory, które mogą zmienić los francuskiego terytorium
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada