Winnicki: .Nowoczesna to dziecko Platformy. Raczej nieochrzczone

Artykuł
Robert Winnicki, Ruch Narodowy
Telewizja Republika

Ani taka nowoczesna, ani taka świeża, ani taka młoda. Po prostu stara, liberalna formacja z pewną ilością nowych twarzy – w ten sposób poseł Robert Winnicki ocenił partię Ryszarda Petru.

W rozmowie z wSensie.tv, Winnicki odniósł się do pierwszych urodzin .Nowoczesnej. Poproszony o ocenę pierwszych 12 miesięcy jej istnienia stwierdził, że o to, jak po roczku miewa się dziecko, trzeba przede wszystkim pytać matkę, a więc jest to pytanie do polityków Platformy Obywatelskiej. – Ponieważ Nowoczesna jest dzieckiem PO, zgodnie chyba z nowymi trendami w Platformie, raczej jeszcze po roku nieochrzczonym – stwierdził lider Ruchu Narodowego.

– Ten rok w wykonaniu Nowoczesnej to tak naprawdę to pokazanie, że te dwie partie, Platforma i Nowoczesna, to jest taka rodzina, która tylko ze względów taktycznych i ambicjonalnych się kłóci. Tak naprawdę to jest jedna formacja – dodawał. Winnicki podkreślił, że partia Petru nie jest "ani taka nowoczesna, ani taka świeża, ani taka młoda". – Po prostu stara, liberalna formacja z pewną ilością nowych twarzy – ocenił.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy