Ważne słowa! Kania: jeśli mamy walczyć z chorą ideologią gender, to bez naszych mediów tego nie zrobimy

Artykuł
Maciej Łuczniewski/Gazeta Polska

W tej chwili są ataki na Kościół, na rodzinę. Jeśli mamy walczyć z chorą ideologią gender, to bez naszych mediów tego nie zrobimy – powiedziała redaktor naczelna Telewizji Republika Dorota Kania podczas panelu dziennikarskiego na XIV Zjeździe Klubów "Gazety Polskiej".

– Podczas ostatniej kampanii byłam obecna w Wielkopolsce, gdzie był pokazywany mój film, ale widziałam, jak włączyły się w to Kluby "Gazety Polskiej". Wiele też słyszałam, jak ważnym medium jest "Gazeta Polska" i Telewizja Republika. W tej chwili są ataki na Kościół, na rodzinę. Jeśli mamy walczyć z chorą ideologią gender, to bez naszych mediów tego nie zrobimy – podkreślała red. Kania.
 
Głos zabrała również wicenaczelna "Gazety Polskiej" Katarzyna Gójska. – Cały czas, choć mówimy o tym, iż Strefa Wolnego Słowa się rozszerza i wolności słowa jest coraz więcej, chciałaby zwrócić uwagę, że ta sytuacja nie jest tak dobra, jakby mogło się wydawać.
 
Witold Gadowski mówił natomiast o potrzebie działania "ponad podziałami". – Dziś jest moment, że musimy ze sobą rozmawiać i działać ponad podziałami. Nadchodzi trudny moment, gdzie będziemy się ścierać z kilkoma żywiołami naraz – już ścieramy się z wojną marksistowską. Kolejnymi żywiołami są wschód oraz żywioł naszych "starszych braci" – agresywnej diaspory żydowskiej, która chce nas zastraszyć, domagając się zupełnie bezprawnie – podkreślam – bezprawnie – zwrotu mienia.

Źródło: niezalezna.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy