Warszawiacy tym razem także bez wody. Awaria wodociągów w siedmiu dzielnicach
„Ekipy MPWiK wspierane przez wykonawców zewnętrznych pracują obecnie w wielu różnych punktach nad usuwaniem awarii wodociągowych” - powiedział Marek Smółka, rzecznik prasowy MPWiK w m.st. Warszawie S.A, odpowiedzialnych za eksploatację sieci wodociągowej.
„Zależy nam na możliwie jak najszybszym przywracaniu zasilania w wodę i nasi pracownicy robią wszystko co w ich mocy by przerwy w dostawach trwały jak najkrócej” – zapewnił Smółka.
„Przepraszamy za wszelkie utrudnienia oraz prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość – napisano na stronie MPWiK.
Awarie pojawiły się na Bemowie, Białołęce, Bielanach, Pradze Południe, Żoliborzu, a a także w Śródmieściu i Ursusie.
Najnowsze
Groził prezydentowi RP w internecie. Policja zatrzymała obywatela Ukrainy
Policjant szantażował kobiety nagimi zdjęciami? Szokująca sytuacja w komendzie w Mielcu
Stołeczni policjanci zabezpieczyli pojazdy warte blisko 1,7 mln zł