Warszawiacy tym razem także bez wody. Awaria wodociągów w siedmiu dzielnicach
„Ekipy MPWiK wspierane przez wykonawców zewnętrznych pracują obecnie w wielu różnych punktach nad usuwaniem awarii wodociągowych” - powiedział Marek Smółka, rzecznik prasowy MPWiK w m.st. Warszawie S.A, odpowiedzialnych za eksploatację sieci wodociągowej.
„Zależy nam na możliwie jak najszybszym przywracaniu zasilania w wodę i nasi pracownicy robią wszystko co w ich mocy by przerwy w dostawach trwały jak najkrócej” – zapewnił Smółka.
„Przepraszamy za wszelkie utrudnienia oraz prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość – napisano na stronie MPWiK.
Awarie pojawiły się na Bemowie, Białołęce, Bielanach, Pradze Południe, Żoliborzu, a a także w Śródmieściu i Ursusie.
Najnowsze
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"
"Wspierajcie prawdziwą sztukę". Jaś Kapela znów wyciąga rękę po kasę [WIDEO]
Watykan wobec AI: sztuczna inteligencja ma służyć godności człowieka