Warszawa. Śmiertelny wypadek na S8. Samochód osobowy zderzył się z dwiema ciężarówkami

Artykuł
Radiowóz policyjny, zdjęcie ilustracyjne
pixabay

Tragiczny wypadek na trasie S8 w Warszawie. Przy węźle Łabiszyńska doszło do zderzenia auta osobowego z dwiema ciężarówkami. Według dotychczasowych ustaleń służb, w wypadku zginęła jedna osoba. Są utrudnienia w ruchu.

Z informacji przekazanych przez dyżurnego GDDKiA wynika, że do wypadku doszło na trasie S8 w Warszawie, w pobliżu węzła Łabiszyńska. Przed południem zderzył się tam samochód osobowy z dwoma pojazdami ciężarowymi. Pośrednio w zdarzeniu brało udział w sumie 6 ciężarówek – podaje straż pożarna. Jak na razie wiadomo o jednej ofierze śmiertelnej.

– Samochód osobowy jest całkowicie zniszczony. Znalazł się między ciężarówkami. Trwają działania ratownicze – przekazał w rozmowie z Radiem dla Ciebie kapitan Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

Auto jest tak zniszczone, że nie wiadomo, czy poza kierowcą ktoś był w środku. Kierowcy ciężarówek nie wymagają opieki medycznej. Ruch w kierunku Poznania odbywa się prawym pasem oraz drogą serwisową. Są także utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej – linie 132 i 134, jadące w kierunku Metra Marymont, kursują z pominięciem przystanku Ostródzka.

 

Źródło: rdc,pap

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy