Wandale pójdą siedzieć ?
Do 5 lat więzienia grozi trzem mężczyznom, który zniszczyli figurę prałata Henryka Jankowskiego w Gdańsku. Prokuratura uznała ich zachowanie za "czyn chuligański". Zakończyło się właśnie przesłuchanie tych ludzi.
Trzech mężczyzn w nocy ze środy na czwartek zepchnęło pomnik ks. Jankowskiego z cokołu. Na nagraniu opublikowanym w internecie widać, jak mężczyźni spychają pomnik za pomocą lin. Teraz usłyszeli zarzuty.
KIM SĄ MĘŻCZYŹNI, KTÓRZY ZBURZYLI POMNIK KS. JANKOWSKIEGO >>>> DOWIESZ SIĘ TUTAJ <<<<<<
Prokuratura zakończyła przesłuchanie trzeciego sprawcy obalenia pomnika prałata Jankowskiego. Mężczyźni usłyszeli zarzuty znieważenia pomnika i uszkodzenia mienia o wartości 25 tys. zł. Prokuratura: "Czyn miał charakter chuligański". Grozi im do 5 lat więzienia. @RadioZET_NEWS
— Maciej Bąk (@MaciejBk1) 22 lutego 2019
Najnowsze
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź
Jest propozycja dwóch lokalizacji stałej bazy wojskowej USA w Polsce. Co z jej kosztem?