Wandale pójdą siedzieć ?
Do 5 lat więzienia grozi trzem mężczyznom, który zniszczyli figurę prałata Henryka Jankowskiego w Gdańsku. Prokuratura uznała ich zachowanie za "czyn chuligański". Zakończyło się właśnie przesłuchanie tych ludzi.
Trzech mężczyzn w nocy ze środy na czwartek zepchnęło pomnik ks. Jankowskiego z cokołu. Na nagraniu opublikowanym w internecie widać, jak mężczyźni spychają pomnik za pomocą lin. Teraz usłyszeli zarzuty.
KIM SĄ MĘŻCZYŹNI, KTÓRZY ZBURZYLI POMNIK KS. JANKOWSKIEGO >>>> DOWIESZ SIĘ TUTAJ <<<<<<
Prokuratura zakończyła przesłuchanie trzeciego sprawcy obalenia pomnika prałata Jankowskiego. Mężczyźni usłyszeli zarzuty znieważenia pomnika i uszkodzenia mienia o wartości 25 tys. zł. Prokuratura: "Czyn miał charakter chuligański". Grozi im do 5 lat więzienia. @RadioZET_NEWS
— Maciej Bąk (@MaciejBk1) 22 lutego 2019
Najnowsze
RCB bije na alarm. Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna
Zielona Góra: awantura z politykami KO o imigrantów, mieszkańcy zdecydowanie zaprotestowali!
SPRAWDŹ TO!
Giertych przekroczył granicę! Tak skomentował relację prezydenta Nawrockiego