W studiu "7x24" mimo chłodu za oknem, zrobiło się BARDZO gorąco. "To seksistowski rzyg. Ja nie chce tego słuchać"

Artykuł
Telewizja Republika

Dyskusje w programie „7x24” odznaczają się często nie tylko ciekawymi wątkami i stanowczością w dochodzeniu sedna sprawy przez red. Katarzynę Gójską ale także często sięgającymi zenitu emocjami powstającymi podczas dyskusji. Dzisiejsze wydanie programu, wręcz od emocji kipiało.

 

Gośćmi red. Gójskiej w programie „7x24” tworzonym przez Telewizję Republika i Polskie Radio 24 byli: Joanna Augustynowska (PO), Paweł Kobyliński (Nowoczesna), Anna Maria Żukowska (rzeczniczka prasowa SLD), prof. Karol Karski (PiS), Elżbieta Zielińska (Kukiz’15) oraz Zbigniew Gryglas (Porozumienie).

Nie tyle samo zestawienie gości w programie spowodowało mocne spięcia, ale dobór tematów.

Na początku, red. Gójska prosiła o komentarze do ciągu dalszego „afery taśmowej”. Posłanka PO bardzo emocjonalnie podeszła do sprawy, co nie zdziwiło wcale części gości.

Kolejnym, nie mniej interesującym i rodzącym emocje tematem była sprawa wypowiedzi kandydata na prezydenta Legionowa popieranego przez PO, który odznaczył się brakiem szacunku do Kobiet.

Ostatnim poruszonym w studiu tematem, była powracająca sprawa obniżek emerytur dla byłych funkcjonariuszy z okresu PRL-u.

Zobacz wybrane wypowiedzi z dzisiejszego wydania programu „7x24”.

 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy