W Platformie Obywatelskiej jak na Tytanicu. Róża Thun „wypisuję się” z partii
„Wypisuję się z Platformy Obywatelskiej” – napisała na Twitterze Róża Thun, europosłanka tego ugrupowania. Jako powód podała swój brak zgody na prowadzenie „rozgrywek partyjnych” kosztem ogólnoeuropejskich projektów.
„Nie mogą za nasze nieudolne rozgrywki międzypartyjne płacić obywatele polscy oraz obywatele wszystkich pozostałych krajów członkowskich” – wyjaśniła swoją decyzję Thun w komunikacie na platformie Facebook.
Wypisuję się z Platformy Obywatelskiej... https://t.co/5LneL1WZkH
— Róża Thun (@rozathun) May 17, 2021
„Bo jak państwo wiedzą Fundusz Odbudowy jeśli nie jest przyjęty przez wszystkie kraje członkowskie, to w ogóle nie zaistnieje. W tych ale i wielu innych sytuacjach brakowało mi poważnej debaty, drogi do wykuwania wspólnego stanowiska” – skonkludowała europosłanka.
Najnowsze
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Wiadomo, gdzie zagra Lewandowski! Polak podjął decyzję
Mel Brooks kończy 100 lat. Legendarny twórca komedii wciąż nie zwalnia tempa