W najnowszym sondażu PO na czele, PiS tuż za nią
Gdyby wybory do Sejmu odbyły się w minioną niedzielę, Platforma Obywatelska uzyskałaby 33 proc. poparcia, natomiast Prawo i Sprawiedliwość (wraz z partiami Ziobry i Gowina) 30 proc. W sejmowych ławach zasiedliby posłowie czterech partii.
Tak wynika z najnowszego sondażu IBRiS dla Rzeczpospolitej.
Oprócz PiS i PO, do w Sejmie znalazłyby się jeszcze SLD z wynikiem 11 proc. oraz PSL, którego poparłoby 8 proc. badanych.
Poza Sejmem wylądowałyby Kongres Nowej Prawicy (4 proc.) oraz Twój Ruch (1 proc.).
rzeczpospolita, 300polityka.pl
Komentarze
Najnowsze
Polska ma zapomnieć o UPA, ale pamiętać o pieniądzach dla Ukrainy. To jest plan Poroszenki
Polscy internauci jednoznacznie: Zelenski przekroczył granicę gróźb i kłamstw
Niepokojące nagranie z Miszalskim. Siedział w nocy na chodniku [SONDA]