USA: Trzech na czterech Republikanów chce, aby były prezydent Trump odgrywał dużą rolę w przyszłości

Artykuł
Twitter/One America News

Ogólnokrajowy sondaż na Uniwersytecie Quinnipiac pokazała, że tylko jedna piąta republikanów ​​nie chce, aby były prezydent nadal odgrywał dominującą rolę w partii.

Według sondażu 87% Republikanów stwierdziło, że Trump powinien ponownie zostać wybrany na urząd wyborczy. Kontrastuje to z sytuacją, w której 55% wszystkich respondentów w ankiecie stwierdziło, że byłemu prezydentowi należy w przyszłości zakazać pełnienia podobnych funkcji.

-  Dwukrotnie oskarżony, oczerniany przez Demokratów w procesie i praktycznie uciszony przez media społecznościowe ... mimo wszystko Donald Trump utrzymuje solidną pozycję - podkreślił analityk z Uniwersytetu Quinnipiac, Tim Malloy.

- Nasz historyczny, patriotyczny i piękny ruch na rzecz uczynienia Ameryki wielką dopiero się rozpoczął. W nadchodzących miesiącach mam wiele do przekazania wam i nie mogę się doczekać kontynuowania naszej niesamowitej wspólnej podróży- mówił Trump po uniewinnieniu w procesie.

Ciekawą rzecz zauważył starszy analityk Brit Hume odnośnie faktu, dlaczego niektórzy chcą uniemożliwić udział w kolejnych wyborach byłemu prezydentowi.

- Myślę, że większość polityków republikańskich, a przynajmniej wielu z nich, doszło do wniosku, że nie mogą wygrać wyborów krajowych z Trumpem - argumentował.- Stracił dużo, a potem strasznie nadszarpnął swoją reputację postępowaniem po wyborach. Więc jest „uszkodzony”, ale zachowuje znaczące poparcie w partii. Próbują trzymać się wyborców Trumpa bez trzymania się Trumpa. To nie jest łatwe .

 

Źródło: Fox News

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy