Uratowali bielika. Ptak trafił do Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt
Dzięki staraniom lipuskich strażników leśnych udało się uratować bielika znalezionego na terenie leśnictwa Zarośle. Strażnicy wraz z kolegami z Nadleśnictwo Kartuzy, Lasy Państwowe przekazali skrzydlatego pacjenta do Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Pomieczynie.
Facebook.com/Nadleśnictwo-Lipusz-Lasy-Państwowe
Komentarze
Najnowsze
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"
"Wspierajcie prawdziwą sztukę". Jaś Kapela znów wyciąga rękę po kasę [WIDEO]
Watykan wobec AI: sztuczna inteligencja ma służyć godności człowieka