UBywatele RP i KODomici poddali się!
Zapowiadali jak zwykle burdy, które są im bliskie, ale patrząc na niską frekwencję "swoich", odpuścili sobie i poszli na "piwo".
Na Placu Zamkowym odbyła się kontrmanifestacja UBywateli RP i KODomitów. Byli: Władysław Frasyniuk, Andrzej Celiński, Henryk Wujec, Włodzimierz Cimoszewicz, Mateusz Kijowski i Kazimierz Marcinkiewicz . Paweł Kasprzak z UBywateli RP ok. godziny 20 zakończył manifestację i zaapelował "aby opuścić plac, tak, aby uczestnicy miesięcznicy smoleńskiej nikogo nie zastali".
telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Pejo o decyzji prezydenta: Koniec z zamiataniem Wołynia pod dywan
Przełom w brytyjskiej polityce. Keir Starmer zapowiedział rezygnację
SPRAWDŹ TO!
Tusk czy władze szpitala? Polacy wskazali odpowiedzialnych za głośną aferę