Trzecie pytanie: Małżeństwa homoseksualne, następnie adopcja przez nie dzieci. Czy zgodzi się pan na te zmiany? W odpowiedzi... Trzaskowski atakuje TVP!

Artykuł
zrzut ekranu \ TVP Info

Telewizja publiczna stała się ostatnio telewizją tylko i wyłącznie jednego tematu W moim programie są związki partnerskie, natomiast dzisiaj, gdy świat stanął na głowie, kiedy wychodzimy z epidemii, a tysiące osób traci pracę - powinniśmy skoncentrować się na walce o miejsca pracy - mówił Rafał Trzaskowski podczas debaty odpowiadając na pytanie czy zgodzi się na małżeństwa homoseksualne, a następnie adopcję przez nie dzieci.

W środę o godz. 21 rozpoczęła się debata TVP z udziałem 11 kandydatów na prezydenta, w tym m.in. prezydenta Andrzeja Dudy i kandydata KO Rafała Trzaskowskiego. Pretendenci do Pałacu Prezydenckiego odpowiadają na pięć pytań dot. m.in. polityki zagranicznej, gospodarki i "świata wartości".

Trzecie pytanie : Małżeństwo homoseksualne i później adopcja przez nie dzieci. Czy zgodzi się pan na te zmiany?

 

– Telewizja publiczna stała się ostatnio telewizją tylko i wyłącznie jednego tematu. W moim programie są związki partnerskie, natomiast dzisiaj, gdy świat stanął na głowie, kiedy wychodzimy z epidemii, a tysiące osób traci pracę - powinniśmy skoncentrować się na walce o miejsca pracy - mówił Rafał Trzaskowski. 

– Mam w programie darmowe żłobki i przedszkola dla wszystkich. Mam stypendia dla uzdolnionej młodzieży z małych wsi i miast, bo dzisiaj trzeba wyrównywać szanse. Na tym musimy się dziś skupić! - dodał.

Źródło: Telewizja Republika, TVP Info

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy