Tour de Pologne 2020: Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Zabrze

Artykuł
Kolarze - zdjęcie ilustracyjne
Wikimedia Commons

Tour de Pologne w tym roku pojedzie już 77. raz. W godzinach popołudniowych w środę Tour de Pologne 2020 wjedzie do Katowic. Na ulicach tego miasta kolarze powalczą o pierwsze tegoroczne etapowe zwycięstwo. Kierowcy będą musieli przygotować się na utrudnienia. MAPA etapu Tour de Pologne 2020 Katowice.

Tour de Pologne 2020 to wielkie święto kolarstwa w naszym kraju. Już po raz 77. najlepsi kolarze przyjadą nad Wisłę, by ścigać się w prestiżowym wyścigu. Pierwszy etap Tour de Pologne 2020 Chorzów (Stadion Śląski) - Katowice już w środę 5.08.2020. Wszyscy kierowcy, którzy tego dnia wyjadą na ulice miast w sercu Górnego Śląska muszą liczyć się z kłopotami. Tour de Pologne 2020 Katowice UTRUDNIENIA w ruchu będą trwały przez przynajmniej kilka godzin. Wystąpią problemy z parkowaniem czy przejazdem. Nieuniknione wydają się także korki w Katowicach.

Tour de Pologne 2020 Katowice. Kolarze TdP 2020 do Katowic wjadą w środę 5.08.2020 około godziny 17:00. Kierowcy jednak już wcześniej muszą spodziewać się sporych utrudnień w ruchu. Niektóre, tymczasowe, zakazy parkowania staną na ulicach miasta już we wtorek. Wszystko po to, by dbać o bezpieczeństwo mieszkańców, kierowców i samych kolarzy. Organizatorzy Tour de Pologne Katowice 2020 wydali odezwę dla zmotoryzowanych, w której apelują o rozwagę i szczególną czujność. Poproszono również, by nie poruszać się samochodami na pamięć. W środę ulice w Katowicach będą zamykane już od godziny 13:00, gdy przez miasto przejedzie Tour de Pologne Junior.

Źródło: sport.se

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy