Tobi maskotką kibiców Kolejorza. Fani Lecha Poznań zaadoptowali alpakę

Nowym podopiecznym Kibiców Lecha Poznań została alpaka. Kibice poinformowali, że zwierzę jest z poznańskiego Zoo.
- Dzisiejsze święto powinno wywoływać uśmiech na twarzy. Od pewnego czasu na naszych twarzach maluje się on na widok alpaki z poznańskiego ZOO adoptowanej przez SKK - poinformowali.
Kibice zażartowali, że ze względu na „napęd na cztery kopytka" Tobi jest bardzo szybki. Dodali, że ze względu na swoje gabaryty zastanawiają się nad awansem alpaki na pozycję bramkarza.
- Najwyższa pora przedstawić Wam wszystkim naszego podopiecznego Tobiego. Tobi z racji gabarytów pewnie zostałby odesłany na pozycję bramkarza i kto wie, może już niedługo zrobi konkurencję dla obecnych zawodników Lecha Poznań. Posiada napęd na 4 kopytka i potrafi rozwinąć niewyobrażalnie wolną prędkość - napisali kibice.
Dzisiejsze święto powinno wywoływać uśmiech na twarzy. Od pewnego czasu na naszych twarzach maluje się on na widok...
Opublikowany przez Kibice Lecha Poznań Czwartek, 1 kwietnia 2021
Najnowsze

Córka Teresy Werner nie poszła w ślady mamy. Joanna Garbos spełnia się w zupełnie innej branży

Tomasz Sakiewicz w Radio Republika: Nikt nie kłamie tak, jak Trzaskowski! [WIDEO]

Domański łaskawie zdecydował. Ruszyła wypłata subwencji dla PiS
