Terlecki: We wtorek posiedzenie Sejmu i informacja premiera ws. pandemii
Posiedzenie Sejmu we wtorek; będzie wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego z informacją o stanie państwa w sytuacji pandemii - poinformował w piątek wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS).
W piątek o godz. 12 zebrało się Prezydium Sejmu, a o godz. 12.20 ma się zebrać Konwent Seniorów.
- We wtorek zwołujemy posiedzenie (Sejmu), teraz jest Prezydium. Przedstawimy plan na wtorek. Będzie wystąpienie pana premiera z informacją o stanie państwa w sytuacji pandemii - przekazał Terlecki dziennikarzom przed spotkaniem.
PAP
Komentarze
Najnowsze
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Wiadomo, gdzie zagra Lewandowski! Polak podjął decyzję
Mel Brooks kończy 100 lat. Legendarny twórca komedii wciąż nie zwalnia tempa