Przejdź do treści
21:25 Z taśmy produkcyjnej fabryki Volkswagena w Dreźnie we wtorek zjechał ostatni samochód. Koncern tym samym zamknął ten zakład, co jest pierwszym takim przypadkiem dla tej firmy w Niemczech w ciągu 88 lat jej działalności
20:46 Prezydent Karol Nawrocki powołał we wtorek 35-osobową Radę Rolnictwa i Obszarów Wiejskich. W imieniu głowy państwa akty powołania wręczył Szef Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Zbigniew Bogucki
19:55 W Hadze, na międzynarodowej konferencji pod auspicjami Rady Europy, podpisano we wtorek konwencję w sprawie powołania międzynarodowej komisji ds. roszczeń dla Ukrainy. W Helsinkach odbył się pierwszy szczyt krajów wschodniej flanki UE
19:25 Francuz Ousmane Dembele został najlepszym piłkarzem świata 2025 roku w plebiscycie FIFA. Wśród kobiet najlepsza była - po raz trzeci z rzędu - Hiszpanka Aitana Bonmati. Polacy nie zostali wyróżnieni w żadnej kategorii
18:20 Czeski rząd premiera Andreja Babisza przyjął we wtorek uchwały odrzucające system handlu emisjami ETS2 oraz pakt migracyjny UE
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Poznań zaprasza na spotkanie z europosłem Patrykiem Jakim, 20 grudnia, godz. 17:00, Andersia Hotel pl. Władysława Andersa 3, Poznań
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Kalisz zaprasza na spotkanie z europosłem Patrykiem Jakim. 21 grudnia, godz. 17:00, Sala konferencyjna przy hotelu Hampton by Hilton, ul. Chopina 9, Kalisz
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

Telewizja Republika otwiera okno :) Oglądaj REPUBLIKĘ NA ŻYWO bezpłatnie

Źródło:

Na najbliższe tygodnie odkodowujemy dla Państwa dostęp do TV Republika w internecie w godzinach 9:30 - 14:30, co w ramach czasowej promocji rozszerzonego pasma dziennego umożliwi Państwu oglądanie go bezpłatnie w otwartym oknie.

Drodzy widzowie i sympatycy Telewizji Republika,

Od dwóch lat Telewizja Republika realizuje swoją misję rzetelnie informując widzów o najważniejszych wydarzeniach w Polsce i bezkompromisowo komentując je w swoich programach publicystycznych. Nasze motto, to „Masz prawo wiedzieć!"

Jesteśmy wiodącym medium o profilu konserwatywnym w naszym kraju a naszym celem jest docieranie ze swoją misją i przekazem do jak najszerszego grona odbiorców. Już teraz Telewizja Republika dociera do odbiorców poprzez antenę telewizyjną, portal www.telewizjarepublika.pl i transmisję swojego programu w internecie.

Z radością informujemy, że pomimo przeszkód, na które napotykamy, Telewizja Republika rozwija się!

Od 2 listopada 2015 zwiększymy dotarcie do widzów poprzez internet. Od dziś zostanie wydłużone pasmo dzienne do pięciu godzin, przy czym będzie to program nadawany w tzw. live streamingu właśnie w internecie.

Obecnie odbiór programu Telewizja Republika w internecie możliwy był po zakupie kwartalnej lub rocznej Karty Telewizja Republika z kodem dostępu. Tak będzie nadal, niemniej w związku z nową formułą pasma dziennego, na najbliższe tygodnie odkodowujemy dla Państwa dostęp do programu w internecie w godzinach 9:30 - 14:30, co w ramach czasowej promocji rozszerzonego pasma dziennego umożliwi Państwu oglądanie go bezpłatnie w otwartym oknie pod adresem http://live.telewizjarepublika.pl/otwarte-okno.

W ostatnich miesiącach często spotykaliśmy się z działaniami, których skutek utrudniał Telewizji Republika swobodny rozwój. Zmiany w strukturze panelu telemetrycznego na przełomie 2014/2015, trudności w uplasowaniu Telewizji Republika w pakietach operatorów maksymalizujących nasze dotarcie do widzów, jak i zmiana pozycji Telewizja Republika na liście programowej NC+ powodują, że emisja programów typu telezakupy nadal musi być kontynuowana w wymiarze umożliwiającym Telewizji Republika na zbilansowane funkcjonowanie.

Podkreślamy, że niezależnie od utrzymania telezakupów na antenie, Telewizja Republika zwiększa ilość programu informacyjno - publicystycznego w internecie. To stawia Telewizję Republika w nowej, jeszcze bardziej konkurencyjnej sytuacji a widzom, dla których drogie są wartości konserwatywne daje jeszcze więcej satysfakcji.

Chcemy być nowoczesnym medium a priorytetem marki Telewizja Republika jest, aby pomimo trudności, na które napotykamy, poszerzać krąg odbiorców i zwiększać dotarcie do widzów z naszą misją i treściami równoważącymi dominujący do tej pory w mediach tzw. przekaz mainstreamowy.

Zarząd i Redakcja Telewizja Republika S.A

Wiadomości

„Unieważnienie” paszportu Ziobry. Mecenas: nie dochowano standardów państwa prawa

SKANDAL! Teczki i dane wrażliwe użyte przeciw Nawrockiemu w kampanii! ,,Kompletne zbydlęcenie''

Mistrzowska feta w Liverpoolu zakończona tragedią. Jest wyrok sądu

Prezydent przegrał z pieskami na łańcuchu. Tak TVP Info w likwidacji potraktowała ofiary "Wujka"

Po spotkaniu Kaczyński – Rose. „Polska potrzebuje, by jej europejscy sojusznicy byli tak silni jak ona”

Komisja Europejska wycofuje się z całkowitego zakazu sprzedaży aut spalinowych

FIFA The Best 2025 dla Dembele. Polacy bez nagród

Si vis pacem, para bellum

Tragedia przy szkole w Jeleniej Górze. Śledczy sprawdzają relację świadka

Alcaraz z kolejnym wyróżnieniem ATP. Kibice wybrali punkt sezonu

Ordo Iuris: TSUE narusza polską suwerenność

IPN wspomina ofiary komunistów. Osądzeni i pomordowani zostali zrehabilitowani w latach dziewięćdziesiątych

Niepokojące dane. Europejczycy coraz mniej ufają własnym rządom niż nawet urzędnikom w Brukseli

Republika WYGRAŁA z prokuraturą! Sakiewicz: wielki dzień, wielki sukces wolności słowa!

Polska broni się przed laicyzacją. Więcej wiernych na mszach świętych, mniej przystępuje do bierzmowania

Najnowsze

„Unieważnienie” paszportu Ziobry. Mecenas: nie dochowano standardów państwa prawa

Po spotkaniu Kaczyński – Rose. „Polska potrzebuje, by jej europejscy sojusznicy byli tak silni jak ona”

Komisja Europejska wycofuje się z całkowitego zakazu sprzedaży aut spalinowych

FIFA The Best 2025 dla Dembele. Polacy bez nagród

Si vis pacem, para bellum

SKANDAL! Teczki i dane wrażliwe użyte przeciw Nawrockiemu w kampanii! ,,Kompletne zbydlęcenie''

Mistrzowska feta w Liverpoolu zakończona tragedią. Jest wyrok sądu

Prezydent przegrał z pieskami na łańcuchu. Tak TVP Info w likwidacji potraktowała ofiary "Wujka"