Telewizja Republika na multipleksie. Zachęcamy do popierania naszej stacji

Artykuł
Telewizja Republika

Przez cały kwiecień Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji prowadzi konsultacje oferty programowej multipleksu 8., w której mają znaleźć się cztery nowe programy. Zachęcamy więc Państwa do polecania Telewizji Republika, jako programu, który powinien znaleźć się na tej liście.

Chcemy, aby Telewizja Republika była dostępna dla coraz szerszej liczby odbiorców, w formie która nie wymaga dodatkowych opłat od widzów. Jeśli chcą Państwo wyrazić swoje poparcie dla naszej pracy oraz zachęcić KRRiT do dodania naszej stacji do bezpłatnej oferty operatora multipleksu 8 to prosimy o wsparcie. W piśmie można wyrazić swoje poparcie, ale także opisać czemu uważają Państwo, że to właśnie nasza stacja powinna być dostępna na multipleksie.

Jeśli chcą państwo wyrazić zgodę na publikację swojej opinii w podsumowaniu postępowania konsultacyjnego, to niezbędne jest też dodanie oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych. W inny wypadku państwa opinia zostanie wzięta pod uwagę, ale nie będzie opublikowana. Poniżej przedstawiamy przykładowy wzór pisma.

Przekazanie stanowiska KRRiT

Swoją opinię w konsultacji dot. umieszczenia Telewizji Republika na multipleksie w tej sprawie mogą Państwo wysyłać do 30 kwietnia na dwa sposoby. Mogą przesłać państwo swoja opinię adres mailowy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji:

[email protected]

albo pocztą tradycyjną na adres siedziby i biuro KRRiT:

Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa, z dopiskiem „Konsultacje_programymux8”.

W wypadku wysłania opinii drogą mailową, prosimy o przesyłanie nam kopii wiadomości na adres [email protected] Dzięki temu będziemy w stanie sprawdzić czy Państwa głosy faktycznie zostały wzięta pod uwagę przez KRRiT.

Jeśli wysyłają Państwo opinię pocztą tradycyjną, zachęcamy również do wysyłania do nas kopii tego dokumentu na adres naszej stacji:

Telewizja Republika, ul. Pawia 55, 01-030 Warszawa

Wzór pisma:

Wyślij poparcie mailem, pobierz załącznik na komputer,
wypełnij i wyślij na adres:
[email protected]  oraz kopię do nas
[email protected]

LUB

Wyślij poparcie tradycyjną pocztą, wydrukuj załącznik, wypełnij
i wyślij na adres:
Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa, z dopiskiem
„Konsultacje_programymux8

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy