Takim upałom nie sposób sprostać! IMGW ostrzega dwa województwa
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed upałami dwa województwa: lubuskie oraz zachodnią część woj. wielkopolskiego. Panuje tam prawdziwa gorączka! Termometry pokazują nawet do 31 st.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w poniedziałek ostrzeżenia pierwszego stopnia przed upałami dla woj. lubuskiego i zachodniej części woj. wielkopolskiego.
"Temperatura maksymalna w dzień może wynieść tam od 29 st. do 31 st. Temperatura minimalna w nocy wyniesie od 16 st. do 18 st." – wynika z analizy.
IMGW
Komentarze
Najnowsze
Żukowska (Lewica) wyśmiewa Kropiwnickiego (KO): jesteś z dalekiego województwa
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"