Tajemnicza wizyta! Greta Thunberg była widziana w Polsce

Artykuł
Zdj. Anders Hellberg [CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]

Nastoletnia ekoaktywistka, Greta Thunberg gościła niedawno w Polsce. Dziewczynka była widziana w okolicach Elektrowni Bełchatów, gdzie miała towarzyszyć jej ekipa filmowa.

Według relacji mediów, młoda Szwedka była wcześniej w Gdańsku, co potwierdziły dwie miejscowe restauracje.

– Uwaga Hit! Greta Thunberg - była wczoraj w okolicach Elektrowni Bełchatów i coś tam nagrywała, cała wizyta była celowo nie nagłaśniana. Info pewne. Będą tego dziecka używać do „walenia” w nasza energetykę pewnie- napisał jeden z twitterowiczów. Wizytę Thunberg w Polsce potwierdził portal „Dzień dobry Bełchatów”.

Aktywistka pojawiła się w Polsce niespodziewanie w zeszłym tygodniu. Cel wizyty nie był jasny, media relacjonowały natomiast, że Szwedce towarzyszyła ekipa filmowa i że Greta stołowała się w dwóch wegańskich restauracjach w Gdańsku. O wizytach nie dowiemy się z mediów społecznościowych Thunberg. Administrator profili nastolatki milczy w tej sprawie.

Cóż, więcej o zaskakującej wizycie zapewne dowiemy się niebawem, kiedy to być może poznamy jej efekty. A jakie będą- można się spodziewać- zapewne takie, jak napisał cytowany powyżej użytkownik Twittera... 

 

Źródło: ddbelchatow.pl, Twitter, media

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy