Tadeusz Kwiatkowski zostanie wiceprezydentem Tarnowa. Nie przeszkadza fakt, że molestował seksualnie w 2009 roku?

Artykuł
Powiat Dąbrowski

Jeszcze do niedawna, zastępcą prezydenta Tarnowa była Jadwiga Stankiewicz. Ta, po osiągnięciu wieku emerytalnego, została odwołana. Jej miejsce zajmie Tadeusz Kwiatkowi, były starosta dąbrowski. Fakt ten dziwi, gdy przywoła się seks-skandal z jego udziałem z 2009 roku. Wówczas w niewybredny sposób zwracał się do urzędniczek w czasie narady w starostwie.

Roman Ciepiela odwołał Jadwigę Stankiewicz ze stanowiska wiceprezydenta w związku z osiągnięciem przez nią wieku emerytalnego. Urząd zastępcy prezydenta ds. infrastruktury miejskiej objęła w 2014 roku.

W jej miejsce, prezydent Ciepiela zapowiedział powołanie 59-letniego Tadeusza Kwiatkowskiego. Od 1982 roku był związany z różnymi firmami zajmującymi się szeroko pojętą gospodarką komunalną w Dąbrowie Tarnowskiej i powiecie; dwukrotnie pełnił urząd wicestarosty dąbrowskiego. W dwóch kadencjach (2010-2018) był starostą dąbrowskim. Związany jest z Polskim Stronnictwem Ludowym, w ostatnich wyborach startował z list Koalicji Obywatelskiej.

Molestowanie seksualne urzędniczek starostwa

Nowo objęta funkcja zastępcy prezydenta Tarnowa to skandal. Powód? Molestowanie seksualne urzędniczek starostwa w czasie narady. Kwiatkowski mówił wówczas do sekretarki oraz innej urzędniczki: "Jeszcze worek (z herbatą) przynieś, bo chyba sobie swój włożę (do szklanki)… Aśka, kurwa jego mać... Jeszcze jedno pytanie Aśka, czy między kobietą a mężczyzną może dojść do stosunku w biegu... kobieta z podniesioną spódnicą szybciej ucieka niż chłop z opuszczonymi portkami...".

Stenogram z rozmowy zamieszczamy poniżej:

 

Źródło: TelewizjaRepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy