Szokujące sceny w pociągu! Niemiec pobił konduktorki w Intercity
Agresywny pasażer w nocnym pociągu Nightjet Berlin - Wiedeń, który jedzie w nocy przez Polskę. Niemiec podczas kontroli biletów zaczął dusić konduktorkę, a później pobił jej koleżankę.
Napastnik zaatakował konduktorki, tuż p tym kiedy międzynarodowy pociąg (w Polsce obsługiwany przez PKP Intercity) ruszył w poniedziałek późnym wieczorem ze stacji w Rzepinie. To wtedy kobiety zaczęły sprawdzać bilety.
- Podróżny rzucił się na kierowniczkę pociągu i zaczął ją dusić. Z pomocą przyszła konduktorka, ale otrzymała cios w głowę. Chwilę później mężczyzna uciekł i zamknął się w toalecie - relacjonuje w rozmowie z Wirtualną Polską Artur Wołoszyn ze Straży Ochrony Kolei w Zielonej Górze.
Załoga pociągu natychmiast wezwała pomoc. Patrol SOK czekał na stacji w Czerwieńsku. Niemiec nie reagował na wezwania do wyjścia, więc mundurowi sforsowali drzwi. - Mężczyzna przypuścił atak na funkcjonariuszy SOK, ale został obezwładniony - dodaje strażnik.
Obcokrajowiec został przewieziony do komendy policji w Zielonej Górze. We wtorek usłyszy prawdopodobnie zarzuty.
Polecamy Po 10 Adrian Klarenbach
Wiadomości
UJAWNIAMY. Kolejna afera w policji. Naczelnik składał propozycje seksualne podwładnym. Przeniesiono go na inny komisariat
Nazwał działania koalicji 13 grudnia "kryptodyktaturą". Został wyłączony od sprawy ponownego ENA wobec Romanowskiego
Najnowsze
Pilne: policjant molestował kobietę. Odbywał staż w Warszawie
Wysoki rangą policjant w Szczecinie zawieszony. Był agresywny i wyzywał kobietę
Nazwał działania koalicji 13 grudnia "kryptodyktaturą". Został wyłączony od sprawy ponownego ENA wobec Romanowskiego