SZOKUJĄCE! Makabryczne odkrycie w trumnie ofiary katastrofy smoleńskiej

Artykuł
Telewizja Republika

Portal wpolityce.pl dotarł do przerażających informacji dotyczących tego, co znaleziono w trumnie jednej z ofiar katastrofy smoleńskiej. Makabryczne odkrycie jeszcze dobitniej pokazuje, jak bardzo potrzebne są ekshumacje ofiar z 10 kwietnia 2010 r.

Jak podaje portal wpolityce.pl, w czasie jednej z ekshumacji, których dokonywano już w 2017 r. dokonano przerażającego i bulwersującego odkrycia. Według danych podawanych przez portal, „w jednej trumnie znajdowały się dwie głowy, trzy nogi i cztery miednice”. Portal z szacunku dla rodzin smoleńskich nie podał do wiadomości, podczas której ekshumacji dokonano tego makabrycznego odkrycia.

Według ustaleń portalu wpolityce.pl, trwają badania, mające potwierdzić, czyje szczątki znajdowały się w trumnie. Prokuratura na razie nie odnosi się do informacji podanych przez portal.

Trumny ofiar katastrofy smoleńskiej nie były otwierane w Polsce, ponieważ zdaniem Ewy Kopacz miały nie pozwalać na to przepisy sanitarne. Okazało się do niewłaściwym tłumaczeniem, ponieważ nad przepisami sanitarnymi pierwszeństwo mają przepisy kodeksu postępowania karnego.  

Źródło: malydziennik.pl, wpolityce.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy